Přípravky na ochranu proti korozi

Odolají i povětrnostním vlivům a chrání svařovaný povrch. RUST-STOP 4C přeměňuje rez v ochranný polymerní povlak.

Zinkové nástřiky | 4CleanZinkové nástřiky

Protikorozní spreje | 4CleanProtikorozní a vodu odpuzující spreje

Rez odpuzující látky | 4CleanRenovační a rez odpuzující látky

Revoluční rez přeměňující přípravky

Hledáte účinný prostředek na odstranění rzi nebo ochranu povrchu různorodých materiálů? Společnost 4CLEAN s.r.o. je výrobcem a dodavatelem chemických přípravků, které lze aplikovat na různou povrchovou úpravu a jsou účinné proti povětrnostním vlivům, oxidaci nebo korozi.

Dodáváme

  • nástřiky proti korozi
  • prostředky proti povětrnostním vlivům
  • prostředky pro ochranu povrchu
  • a další

Zbavte se rzi a ošetřete povrch všech typů materiálu

V naší nabídce najdete k prodeji komplexní sortiment produktů, nejen na průmyslové použití. Na povrchovou úpravu kovů, hliníku nebo pokovovaných dílů se skvěle hodí rychleschnoucí nástřik zinkem ve spreji ZINC 4C. Revoluční konventor RUST-STOP 4C AEROSOL zase přeměňuje nežádoucí rez na ochranný film a zamezuje jejímu dalšímu tvoření. Na ochranu svařovaných povrchů byl navržen sprej WELDPRO 4C, který aktivně zamezuje korozi a oxidaci. Všechny naše přípravky jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Součástí každé dodávky je také technický a bezpečnostní list.

Objednejte si sypké sorbenty a další přípravky

4CLEAN s.r.o. zahrnuje kompletní sortiment prostředků pro průmyslové použití, ale dodáme vám také přípravky pro čištění elektrických zařízení, sypké sorbenty, prostředky vhodné pro správu budov nebo speciální postřikovače. Sídlo společnosti je v Praze na Vinohradech, provozovnu pak najdete v České Lípě. Náš sortiment ale prodáváme formou e-shopu v rámci celé České republiky. Náš sortiment ale prodáváme i na e-shopu v rámci celé České republiky.

Kontaktní formulář