Výroba a prodej čistících prostředků a pomůcek pro správu budov

Čističe odpadů, posypové zimní směsy, ale i vonná sítka do pisoárů nebo osvěžovače vzduchu pro toalety. Nakupujte je přímo od výrobce.

Odbouratelné čističe odpadu | 4CleanBiologicky odbouratelné čističe odpadu

Pohlcovače pachu | 4CleanPohlcovače pachu

Posypové zimní směsy | 4CleanPosypové zimní směsi

Osvěžovače vzduchu, pohlcovače zápachu a rozpouštědla

Máte na starosti servis a správu budov a hledáte dodavatele čističů odpadů, vonných sítek do pisoáru a dalších přípravků? Máme toho mnohem víc. 4CLEAN je výrobcem profesionálních chemických pomůcek, které vám každodenně usnadní práci.

Dodáváme

  • rozpouštědla nánosů nečistot
  • čistící a udržovací prostředky
  • pohlcovače pachu
  • zimní směsi
  • a další

Přípravek ENZYM 4C účinně zajistí rozpouštění tuků a jiných nánosů v zaneseném odpadním potrubí a podporuje separaci kalů. Výrazně také snižuje zápach celého odpadního systému. Mechanický rozprašovač 4FRESH zanechá příjemnou vůni v jakémkoli typu interiéru a současně zabraňuje vzniku a šíření pachu. Extra rychlý čistič odpadů 4WASTE si poradí s jakoukoli usazenou nečistotou, s přípravkem TRAP 4C zase snadno vyčistíte výlevky nebo odtoky sprchových koutů.

Dodáme vám také příslušenství

4CLEAN nabízí k prodeji také další užitečné přípravky a pomůcky. Osvěžovač vzduchu pro toalety CLIP 4C po 30 dní uvolňuje svěží vůni. Se zimní posypovou směsí 4ICE OFF zase efektivně odstraníte led a sníh s rychlým nástupem tavícího efektu. Všechny naše produkty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Součástí každé dodávky je také technický a bezpečnostní list.

Objednejte si průmyslové čističe a další přípravky

4CLEAN s.r.o. zahrnuje kompletní sortiment prostředků pro údržbu a správu budov. V případě zájmu vám ale rádi dodáme také speciální postřikovače, průmyslové čističe, mazací prostředky nebo sypké sorbenty. Sídlo společnosti je v Praze na Vinohradech, provozovnu pak najdete v České Lípě. Náš sortiment ale prodáváme i na e-shopu v rámci celé České republiky.

Kontaktní formulář