Sorpční prostředky, průmyslové úterky a rohože

Pro udržení čistoty v budovách i výrobních halách. Nabízíme univerzalní sorbenty, sorbční hady nebo rohože z netkané textilie.

Odbouratelné čističe odpadu | 4CleanRohože z netkané textilie

Pohlcovače pachu | 4CleanSorpční hadi

Posypové zimní směsy | 4CleanPrůmyslové utěrky

Všechny sorpční prostředky na jednom místě

Hledáte profesionální sorpční prostředky pro každodenní použití? Společnost 4CLEAN s.r.o. je výrobcem a dodavatelem širokého výběru přípravků a doplňků, které vám usnadní práci.

Dodáváme

  • průmyslové utěrky
  • netkané absorpční textilie
  • polypropylenové utěrky
  • chemické přípravky

Zbavte se chemických kapalin a jiných nečistot

Ve formě boxu máme k prodeji netkané bílé rohože, které jsou připraveny na olejové skvrny, benzin i na ropný produkt. Savá bílá rohož si poradí také s naftou nebo průmyslovými rozpouštědly. Perforované textilní role absorbují vodní roztoky i chemické kapaliny. Univerzální křemelinový sorbent si zase poradí tam, kde to běžný přípravek nezvládne.

Dodáme vám také příslušenství

V prodeji u nás najdete rovněž nejrůznější příslušenství – držák na papírové utěrky na zeď nebo držák s rozkládacím stojanem na zem. Všechny naše produkty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Součástí každé dodávky je také technický a bezpečnostní list.

Objednejte si postřikovače a další přípravky

Nabídka společnosti 4CLEAN s.r.o. zahrnuje sortiment sorpčních prostředků a příslušenství. V případě zájmu vám ale rádi dodáme například také speciální postřikovače, průmyslové čističe, mazací prostředky nebo prostředky na mytí rukou. Sídlo společnosti je v Praze na Vinohradech, provozovnu pak najdete v České Lípě. Náš sortiment ale prodáváme i na e-shopu v rámci celé České republiky.

Kontaktní formulář