Prostředky pro mytí a ochranu rukou, péče o pokožku

Pro odstranění silně znečištěných rukou, desinfekční přípravky pro ošetření pracovní obuvi, prostředky pro ochranu poraněné kůže a antibakteriální gely

Směsi pro ochranu rukou | 4CleanSměsi pro ochranu rukou

Vlhčené ubrousky | 4CleanVlhčené ubrousky s extra silným účinkem

Čistící prostředky | 4CleanČistící a desinfekční prostředky k ochraně obuvi

Mycí pasty pro odolné nečistoty, mýdla i ochranné rukavice

Sháníte profesionální dezinfekční prostředky a přípravky pro ochranu pokožky při práci nebo její následné očištění? Máme toho mnohem více. Jsme výrobcem, dodavatelem a prodejcem unikátních chemických přípravků se širokou použitelností nejen v průmyslu.

Dodáváme

  • mycí a čistící pasty
  • prostředky na ochranu rukou
  • desinfekční prostředky
  • prostředky na ochranu poraněné kůže
  • a další

V nabídce 4CLEAN najdete dezinfekční prostředky, speciální mýdla, mycí gely a pasty, stejně jako chemické přípravky na odstranění mastnoty. Antibakteriální přípravky umožní rychlé ošetření ran a zamezí škodlivým vlivům a infekcím.

Dodáme vám také vlhčené ubrousky a jiné doplňky

Při manuální práci vás ochrání naše profesionální pracovní rukavice 4HAND PRO, které jsou odolné, ale zároveň lehké a prodyšné. Extra účinné vlhčené ubrousky WIPES 4C odstraňují maziva, tmely, silikony akrylátové a jiné barvy – použít je můžete nejen na ruce, ale také na brýle nebo nářadí. Přitom příjemně voní a obsahují vitamin E a složky aloe vera. V produktové řadě 4CLEAN najdete také účinný desinfekční prostředek SHOES 4C k ošetření pracovních oděvů, obuvi a příslušenství. Snižuje pocení a zamezuje nepříjemnému zápachu. Veškeré naše přípravky jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Součástí každé dodávky je také technický a bezpečnostní list.

Objednejte si prostředky na lepení materiálů a další přípravky

Krom výbavy na ochranu pokožky a vybavení vám v případě zájmu dodáme také přípravky na mytí automobilu, lepení materiálů, čištění elektrických zařízení nebo ochranu před korozí.

Sídlo společnosti je v Praze na Vinohradech, provozovnu pak najdete v České Lípě. Náš sortiment ale prodáváme i na e-shopu v rámci celé České republiky.

Kontaktní formulář