Maziva a mazací prostředky

Pro mazání kovových i nekovových materiálů, plastů, gum, dřeva i zámků. Tepelně odolná maziva a emulgátory pro uvolňování spojů a ochranu před oxidací.

Řezné a vrtací oleje | 4CleanŘezné a vrtací oleje pro mazání a chlazení

Teflonová mazadla | 4CleanTeflonová mazadla s univerzálním využitím

Odolná maziva | 4CleanTepelně odolná mazadla pro mazání zátěžových ložisek

Řezný a vrtací olej, mazivo odolné tlaku? Vyberte si co potřebujete

Potřebujete účinný prostředek na uvolňování zarezlých spojů, mazání nebo ochranu proti oxidaci? Žádný problém – a to zdaleka není všechno. Ve 4CLEAN se zaměřujeme na výrobu a prodej mazacích a čistících přípravků a emulgátorů, vhodných nejen pro průmyslové využití.

Dodáváme

  • mazací a separační prostředky
  • řezné a vrtací oleje
  • prostředky na uvolňování kovových součástí
  • plastická maziva
  • a další

Maziva pro každou příležitost

Produktová řada 4CLEAN pro mazání obsahuje maziva ve spreji, dóze nebo kanystru se širokým polem působnosti. Nabízíme řezné a vrtací oleje pro mazání a chlazení kovových i nekovových materiálů nebo použitých nástrojů. Najdete u nás také přípravky pro mazání všech typů převodů nebo suchá a dobře přilnavá teflonová mazadla s univerzálním využitím (PTFE 4C), plastická maziva, silikonová i syntetická maziva. Tam, kde je potřeba odolnost vůči tlaku a vysokým teplotám do 1500 °C, vám poslouží zase unikátní mazivo GREASE 1500.

Všechny produkty výrobce a dodavatele 4CLEAN jsou šetrné, zdravotně nezávadné a prodlužují životnost materiálů. Součástí každé dodávky je také technický a bezpečnostní list.

Objednejte si prostředky na mytí rukou a další přípravky

4CLEAN s.r.o. zahrnuje kompletní sortiment prostředků pro průmyslové použití, ale dodáme vám také prostředky na mytí rukou, výbavu pro péči o auto, odolné tmely nebo také přípravky na ochranu proti rzi. Sídlo společnosti je v Praze na Vinohradech, provozovnu pak najdete v České Lípě. Náš sortiment ale prodáváme i na e-shopu v rámci celé České republiky.

Kontaktní formulář