Silikonová lepidla a tmely, svařitelné pásky a lepidla ve spreji

Na lepení suchých i mokrých povrchů, od -60°C do +260°C. Lepidla a tmely odolné plísním, vlhku, vodě a UV záření. Nabízíme také anaerobní zajišťovací produkt pro spáry 0,1 - 0,3 mm.

Těsnící tmely | 4CleanVysokopevnostní a těsnící tmely

Univerzální lepidla | 4CleanUniverzální lepidla

Samosvařitelné pásky | 4CleanSamosvařitelné pásky

Jednosložková i univerzální lepidla

Hledáte vysoce účinné lepidlo nebo těsnící tmel na polyester, plast, textil, dlažbu nebo sklo? Jste na správném místě – společnost 4CLEAN je výrobcem a dodavatelem profesionálních přípravků na interiérové i venkovní spojování kovů, dřeva, plexiskla a dalších savých i nesavých materiálů.

Dodáváme

  • vysokopevnostní tmely
  • těsnící tmely
  • zajišťovací produkty
  • univerzální lepidla
  • a další

Spojíte vše, co bude potřeba

V naší produktové řadě pro lepení a spojování najdete k prodeji přípravky pro lepení a těsnění v jednom, gelová lepidla, lepidla ve spreji nebo například proti vodě odolnou samo svařitelnou pásku VULKATAPE 4C k použití pro nejrůznější opravy a těsnění.

Využití našich přípravků je přitom opravdu flexibilní. Vysoce pevnostní tmel 4FIX je ideální pro jakékoliv lepení na suchém i mokrém povrchu Skvěle funguje dokonce i pod vodou. Například silikonový těsnící tmel 4SEAL lze použít i při teplotách od 60 °C až do +260 °C, krátkodobě dokonce do + 300 °C. Unikátní spárovací prostředek 4LOCK je skvělým pomocníkem pro zajištění šroubů s větším průměrem, a navíc chrání materiál proti korozi. Veškeré naše přípravky jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Součástí každé dodávky je také technický a bezpečnostní list.

Objednejte si prostředky proti rzi a další přípravky

Krom prostředků na lepení, tmelení a spojování vám v případě zájmu dodáme také prostředky proti rzi, přípravky na čištění elektrických zařízení, textilní sorbenty nebo vybavení vhodné pro správu budov. Sídlo společnosti je v Praze na Vinohradech, provozovnu pak najdete v České Lípě. Náš sortiment ale prodáváme formou e-shopu v rámci celé České republiky.

Kontaktní formulář