Prostředky na ochranu elektrických zařízení před vlhkostí, mastnotou a korozí

Nevodivé prostředky, prostředky pro odstranění oxidace z elektrických zařízení a teplem smrštitelné hadice.

Nevodivé čištění | 4CleanNevodivé čistící a odmašťovací prostředky

Odstranění oxidace | 4CleanProstředky pro odstranění oxidace

Čištění elektro kontaktů | 4CleanČističe elektrických a elektronických kontaktů

Přípravky pro odstranění oxidace a odmašťovací prostředky

Hledáte přípravky na ošetření vašich elektrických zařízení? 4CLEAN nabízí k prodeji chemické čistící prostředky na komplexní péči o vaši aparaturu s univerzálním polem působnosti. Společnost 4CLEAN s.r.o. je výrobcem a dodavatelem široké nabídky produktů proti korozi.

Dodáváme

  • čistící a odmašťovací prostředky
  • ochranné prostředky pro odstraňování oxidace
  • čističe elektrických zařízení
  • a další

Unikátní přípravek ve spreji DEOXID 4C zajišťuje odstranění nežádoucí oxidace z libovolného typu elektrického nebo elektronického typu zařízení. S čističem kontaktů ISOPRO 4C zase snadno zvládnete údržbu všech elektronických obvodů.

Ochraňte zařízení před korozí a nečistotami

Sprej DAMP 4C pak zabraňuje elektrickému úniku v důsledku vlhkosti nebo kondenzace a chrání před vznikem koroze a oxidace na materiálech jako hliník, železo nebo mosaz. V nabídce nechybí ani teplem smrštitelná hadice FLEXTUBE 4C. Všechny naše produkty jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Součástí každé dodávky je také technický a bezpečnostní list.

Objednejte si průmyslové čističe a další přípravky

4CLEAN s.r.o. zahrnuje kompletní sortiment prostředků pro údržbu elektro zařízení. V případě zájmu vám ale rádi dodáme také přípravky vhodné pro správu budov, speciální postřikovače, průmyslové čističe nebo textilní sorbenty. Sídlo společnosti je v Praze na Vinohradech, provozovnu pak najdete v České Lípě. Náš sortiment ale prodáváme formou e-shopu v rámci celé České republiky.

Kontaktní formulář