Prostředky pro automobily

Prostředky pro mytí, voskování, čištění a leštění dopravních prostředků. Přípravky pro čištění a osvěžení vzduchu v klimatizacích a aditiva do nafty.

Prostředky pro mytí a voskování | 4CleanProstředky pro mytí a voskování

Aditiva do nafty | 4CleanAditiva do nafty

Čistící prostředky pro klimatizace| 4CleanČistící prosředky pro klimatizace

Aditiva do nafty, prostředky pro mytí a čištění automobilů

Hledáte profesionální sadu přípravků pro péči o auto a příslušenství? S produktová řadou pro auto společnosti 4CLEAN si hravě poradíte s komplexní očistou vašeho vozidla, a navíc také pohotovostní údržbou. 4CLEAN je výrobcem a dodavatelem chemických přípravků pro auto.

Dodáváme

  • čističe klimatizace
  • osvěžovače vzduchu
  • autošampony s voskem
  • a další

Nabízíme také zimní aditiva do nafty a další doplňky

V nabídce 4CLEAN najdete k prodeji čistící a voskovací prostředky, stejně jako vysoce účinné zimní aditivum do nafty ADITIV 4C nebo přípravky pro likvidaci bakterií. V naší výrobkové řadě pro automobily nechybí chemické přípravky pro ruční, strojové, tlakové mytí (včetně oken) nebo například přípravek na dofouknutí a utěsnění pneumatik TYRE 4C, který umožní nouzový dojezd bez nutnosti demontování poškozené pneumatiky.

Veškeré naše přípravky jsou certifikované a zdravotně nezávadné. Součástí každé dodávky je také technický a bezpečnostní list.

Objednejte si prostředky pro ochranu proti rzi další přípravky

Krom prostředků pro čištění a péči o vozidla vám v případě zájmu dodáme například také kvalitní lepidla, prostředky pro ochranu proti rzi, servis budov nebo ochranu elektrických obvodů.

Sídlo společnosti je v Praze na Vinohradech, provozovnu pak najdete v České Lípě. Náš sortiment ale prodáváme formou e-shopu v rámci celé České republiky.

Kontaktní formulář